• Łysomice k/ Torunia ul. Lniana 1B
 • 660 420 741
 • agma.tuning@gmail.com

  FAP / DPF

  FAP / DPF

  Wyłączanie filtra cząstek stałych

  Co to jest filtr DPF

  Filtr cząstek stałych to element ukłau wydechowego, który ma pochłaniać sadzę wydzielaną podczas spalania oleju napędowego. Mimo niezaprzeczalnych zalet dla środowiska, jest to jeden z najbardziej awaryjnych elementów współczesnych silników diesla.

  Wyłączenie  DPF, FAP

  Wyłączenie  filtra z układu wydechowego, to obecnie najskuteczniejsza metoda trwałego wyeliminowania problemu z filtrem DPF lub FAP. Program sterownika silnika jest poprawiany tak, aby czystość spalin została w miarę możliwości zachowana (zależy to od stanu technicznego silnika i jego wtryskiwaczy oraz od tego, jaką moc ma samochód i czy ma być w nim zastosowany chip tuning czy też nie). Oferujemy kompleksową usługę usunięcia uszkodzonego filtra z układu, oraz modyfikacji oprogramowania sterownika silnika. Cena  wyłączenia DPF w sterowniku silnika oraz usługi mechanicznej  są ustalane indywidualnie i uzależnione są od stopnia komplikacji układu, a także wybranego rozwiązania.

  Regeneracja filtra DPF, naprawa DPF

  Naprawa DPF jest możliwa o ile rdzeń filtra nie jest stopiony i zachował swoje właściwości. Regeneracja DPF i FAP polega na chemicznym rozpuszczeniu i wypłukaniu zawartości rdzenia i jego ponownym montażu po sprawdzeniu oporu przepływu jaki stawia. Regeneracja filtra cząstek stałych jest alternatywną usługą do mechanicznego usunięcia DPF (wycięcia DPF) i funkcjonowanie DPF zostaje zachowane.
  katalizator.jpg

  Powerbox - dla nowych aut i na gwarancji

  Jeżeli kupiłeś nowe auto i obawiasz się o gwarancję, to box jest rozsądną alternatywą dla chiptuningu.

  Chiptuning

  Zwiększenia mocy samochodu poprzez aktualizację programu komputerowego na nowy. I weryfikację bezpieczeństwa i parametrów pracy śilnika.

  Gwarancja

  Na nasze usługi dajemy gwarancje

  Diagnostyka pojazdu

  Podczas badania na hamowni można wykonać analizie spalin, jaki diagnostykę komputerową.
  Po podłączeniu specjalnego komputera diagnostycznego (zwanego również testerem diagnostycznym) do komputera sterującego samochodem możemy dowiedzieć się, w jakiej kondycji aktualnie znajduje się samochód, czy parametry odbiegają od pożądanych, czy i gdzie dokładnie występują usterki oraz jakie są ich przyczyny, by następnie sprawnie je usunąć.

  CHIPTUNING SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

  20 lat na rynku tysiące realizacji.

  20 lat na rynku tysiące realizacji.

  20 lat na rynku tysiące realizacji.

  © 2018 Agma CHIPTUNING

  Search