• Łysomice k/ Torunia ul. Lniana 1B
 • 660 420 741
 • agma.tuning@gmail.com

  CHIPTUNING

  Chiptuning i PowerBox

  Zawsze istnieje szansa zwiększenia mocy samochodu metodą elektronicznej modyfikacji, to jest poprzez wymianę programu komputerowego na nowy bardziej efektywny albo instalację dodatkowego zewnętrznego modułu PoweBox("tdi box").

  Dlaczego jesteśmy lepsi od innych:

  • Swoje modyfikacje wykonujemy do 14 lat,
  • Prawie 1000 realizacji
  • Gwarancja

  Dzięki testom obciążeniowym na hamowni i diagnostyce komputerowej, weryfikujemy parametry pod konkretne auto.

  chip.jpg

  Powerbox - dla nowych aut i na gwarancji

  Jeżeli kupiłeś nowe auto i obawiasz się o gwarancję, to box jest rozsądną alternatywą dla chiptuningu.

  Chiptuning

  Zwiększenia mocy samochodu poprzez aktualizację programu komputerowego na nowy. I weryfikację bezpieczeństwa i parametrów pracy śilnika.

  Katalog przyrostów mocy

  Gwarancja

  Na nasze usługi dajemy gwarancje

  Diagnostyka pojazdu

  Podczas badania na hamowni można wykonać analizie spalin, jaki diagnostykę komputerową.
  Po podłączeniu specjalnego komputera diagnostycznego (zwanego również testerem diagnostycznym) do komputera sterującego samochodem możemy dowiedzieć się, w jakiej kondycji aktualnie znajduje się samochód, czy parametry odbiegają od pożądanych, czy i gdzie dokładnie występują usterki oraz jakie są ich przyczyny, by następnie sprawnie je usunąć.

  CHIPTUNING I DIAGNOSTYKA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

  Chipy w rozumieniu "tuningowym"

  są to modyfikacje oprogramowania sterującego silnikiem umieszczonego w centralce sterującej (komputerze, ECU) silnika. W nazewnictwie elektronicznym "chip" oznacza układ scalony. W komputerach sterujących silnikiem modyfikowana jest najczęściej zawartość zewnętrznej pamięci programu, umieszczona zwykle w układzie scalonym, zwanym pamięcią Eprom lub Flash. Niekiedy też modyfikuje się zawartość pamięci mikrokontrolera. Generalnie filozofia modyfikacji nie jest istotna dla uzyskanego efektu - znaczenie ma przede wszystkim dopracowanie programu i jego wszechstronna modyfikacja, niż sposób, w jaki zostanie on umieszczony w ECU. Programy do ECU można wgrywać za pomocą interfejsów do programowania przez gniazdo diagnostyczne (OBD), poprzez programator do sterowników przez port BDM, lub przez wylutowanie i przeprogramowanie epromu / flasha z programem. Niezależnie od metody oczekiwany efekt jest ten sam - wzrost mocy i momentu obrotowego.

  Z uwagi na efekty tuningu chipy można podzielić na dwie zasadnicze kategorie:

  •     chipy do samochodów z turbinami lub innymi kompresorami powietrza
  •     chipy do samochodów wolnossących, czyli nie posiadających kompresora powietrza
  Ponieważ efekty dla samochodów wyposażonych w turbo są ok. 3 - 4 razy większe niż samochodów wolnossących (choć nie dotyczy to oczywiście wszystkich modeli samochodów, utworzono osobne kategorie cenowe w zależności od tego, czy silnik jest doładowany czy nie.

  20 lat na rynku tysiące realizacji.

  20 lat na rynku tysiące realizacji.

  20 lat na rynku tysiące realizacji.

  © 2018 Agma CHIPTUNING

  Search